Ons team

Maak kennis


Marleen Nagels - Director
Marleen Nagels

Director

+32 (0)477/79.27.82

marleen@hebea.be

Suzanne De Pauw - Marketing
Suzanne De Pauw

Marketing

+32 (0)3/888.52.14

suzanne@hebea.be

Marcel Reintjens - Productspecialist & Trainer
Marcel Reintjens

Productspecialist & Trainer

+32 (0)491.280.195

marcel@hebea.be

Veronique Taecke - Regio Antwerpen - West Vlaanderen - Oost - Vlaaderen
Veronique Taecke

Regio Antwerpen - West Vlaanderen - Oost - Vlaaderen

+32 (0)497.439.443

veronique@hebea.be

Laetitia Petit - Verantwoordelijke - Wallonië
Laetitia Petit

Verantwoordelijke - Wallonië

+32 (0)495.113.872

laetitia@hebea.be

Inge Tackaert - Trainster
Inge Tackaert

Trainster

inge@hebea.be

Chantal Veldboer
Chantal Veldboer

Nederland

+32 (0)476.205.261

chantal@hebea.be